Dorothea Tanning färgetsning

Dorothea Tanning färgetsning
Dorothea Tanning färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOROTHEA TANNING (USA,1910-2012): Komposition, signerad Dorothea Tanning, 76/100, färgetsning, bildmått ca 27,5x21 cm

549384

2018-06-01