Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S, 64/200, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm,

Läs mer

549387

2018-08-19