Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets sista kvartal, ledbara armar med textilklädda skärmar, höjd ca 152 cm
Smärre slitage, en skärm med fläck, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion
549389
2018-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här