Roland Svensson Nasen

Roland Svensson Nasen
Roland Svensson Nasen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Soldag i Nasen", signerad och daterad roland S okt.1963, p.t., färglitografi, bildmått ca 32,5x44,5 cm,

Läs mer

549394

2018-08-19