Roland Svensson Kall soldag
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S 178/460, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm,
Läs mer
549397
2018-08-19