Roland Svensson Kall soldag

Roland Svensson Kall soldag
Roland Svensson Kall soldag

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S 178/460, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm,

Läs mer

549397

2018-08-19