Roland Svensson Sommarbåten - Västan

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan - Sommarbåten", signerad och numrerad roland S., 41/310, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm,

Läs mer

Smärre gulnader

549401

2018-08-19