Madonna skulpterat trä

Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä
Madonna skulpterat trä

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKULPTUR, 1700-tal eller äldre, madonna, skulpterat trä, höjd 94 cm

skador, slitage, maskstungen

549412

2018-06-02