Herrfickur i 18 k guld

Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1880-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, ankargång, innerboett i metall, boettnr. 10828, diameter 49 mm, totalvikt ca 77,4 g, inkl. originaletui samt nyckel

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, spricka i tavla, bucklor

549416

2018-06-02