Herrfickur i 18 k guld
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FICKUR, 18 k guld, 1880-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, ankargång, innerboett i metall, boettnr. 10828, diameter 49 mm, totalvikt ca 77,4 g, inkl. originaletui samt nyckel
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, spricka i tavla, bucklor
549416
2018-06-02