Vas, askfat och skål för Libertys, London
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, ASKFAT OCH SKÅL, tenn med emaljdekor i turkost, tillverkade för Liberty & Co 1903 - 08, askfat och vas märkta Tudric (W.H. Haseler´s Birmingham), vasens höjd 16 cm
Mindre emaljskador och bucklor
549424
2018-06-04