Vas, askfat och skål för Libertys, London

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

VAS, ASKFAT OCH SKÅL, tenn med emaljdekor i turkost, tillverkade för Liberty & Co 1903 - 08, askfat och vas märkta Tudric (W.H. Haseler´s Birmingham), vasens höjd 16 cm

Mindre emaljskador och bucklor

549424

2018-06-04