Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EMIL NÄSVALL (1908-1965), skulptur i form av kvinna, signerad och Emil Näsvall, patinerad, gips, höjd 36 cm
Nagg
549440
2018-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här