Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EMIL NÄSVALL (1908-1965), skulptur i form av kvinna, signerad och Emil Näsvall, patinerad, gips, höjd 36 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
549440
2018-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner