Emil Näsvall skulptur gips

Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips
Emil Näsvall skulptur gips

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

EMIL NÄSVALL (1908-1965), skulptur i form av kvinna, signerad och Emil Näsvall, patinerad, gips, höjd 36 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg

549440

2018-06-02