Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYKGRYTA, koppar, 1800-talets slut, med hänklar, diameter 64 cm, höjd 34 cm
Slitage
549441
2018-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här