Bykgryta koppar 1800-talets slut

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BYKGRYTA, koppar, 1800-talets slut, med hänklar, diameter 64 cm, höjd 34 cm

Slitage

549441

2018-06-02