Einar Wallqvist blyertsteckningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR WALLQVIST (1896-1985): Porträtt, signerade och daterade Einar Wallqvist 65 resp 70, blyerts, ca 23x19, resp. 34x17 cm

549450

2018-06-02