Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
CARL BENGTS (1876-1934): I smedjan, signerad samt märkt och daterad 1911, olja på papp-pannå, 54x75 cm
549458
2018-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här