Carl Bengts olja på papp-pannå
Valmis
2018-06-02
549458
| Korkein tarjous | 300 EUR |
| Arviointi | 400 EUR |
CARL BENGTS (1876-1934): I smedjan, signerad samt märkt och daterad 1911, olja på papp-pannå, 54x75 cm