Carl Bengts olja på papp-pannå

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

CARL BENGTS (1876-1934): I smedjan, signerad samt märkt och daterad 1911, olja på papp-pannå, 54x75 cm

549458

2018-06-02