Josef Frank
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 968, tresitsig, klädd i ´´Rock and fix´´, böjd form, längd ca 200 cm
Slitage, fläcka, ställvis blekt, 3 knappar saknas textil, tyg med skador
549459
2018-06-06