Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 968, tresitsig, klädd i ´´Rock and fix´´, böjd form, längd ca 200 cm

Slitage, fläcka, ställvis blekt, 3 knappar saknas textil, tyg med skador

549459

2018-06-06