Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JONAS BOHLIN, Vägghylla "Zink", Källemo ab Värnamo 1900-talets senare del, trä med vinkelställda fack, längd ca 142, bredd 21 cm
Mindre repor
549460
2018-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här