Jonas Bohlin vägghylla
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JONAS BOHLIN, Vägghylla "Zink", Källemo ab Värnamo 1900-talets senare del, trä med vinkelställda fack, längd ca 142, bredd 21 cm
Kuntoraportti
Mindre repor
549460
Päivämäärä:
2018-06-06