Jenny Nyström akvarell
2018-06-02
549461
| Klubbat belopp | 20 000 SEK |
| Utropspris | 25 000 SEK |
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Flicka med paket och julrosor, signerad Jenny Nyström, akvarell, ca 17x11 cm