Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Flicka med paket och julrosor, signerad Jenny Nyström, akvarell, ca 17x11 cm

549461

2018-06-02