Elis Wallin oljemålning

Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

ELIS WALLIN (1888-1972): "Blommor i brun kruka", signerad och daterad Elis Wallin -68, olja på duk, ca 65x54 cm

549488

2018-06-02