Tiffanylampa
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1980-/90-tal, polykromt marmoreat glas i metallinfattning, dekor av blommor och blad, höjd ca 120 inklusive kedja, diameter 48 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
549502
2018-06-03