Tiffanylampa

Tiffanylampa
Tiffanylampa
Tiffanylampa
Tiffanylampa
Tiffanylampa
Tiffanylampa
Tiffanylampa
Tiffanylampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1980-/90-tal, polykromt marmoreat glas i metallinfattning, dekor av blommor och blad, höjd ca 120 inklusive kedja, diameter 48 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

549502

2018-06-03