Roland Svensson Vinterbåten

Roland Svensson Vinterbåten
Roland Svensson Vinterbåten

Såld för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" (Julbåten), färglitografi, signerad och numrerad roland S. 113/310, bildmått ca 43x34 cm,

Läs mer

549503

2018-08-19