Roland Svensson Vinterbåten
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" (Julbåten), färglitografi, signerad och numrerad roland S. 113/310, bildmått ca 43x34 cm,
Läs mer
549503
2018-08-19