Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SEVERIN NILSON (1846-1918): Insjölandskap med rödstuga, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 27x36 cm
Zustandsbeschreibung
549505
2018-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner