Sverin Nilsson oljemålning

Sverin Nilsson oljemålning
Sverin Nilsson oljemålning
Sverin Nilsson oljemålning
Sverin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SEVERIN NILSON (1846-1918): Insjölandskap med rödstuga, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 27x36 cm

Zustandsbeschreibung

549505

2018-06-02