Barockstol 1700-tal

Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal
Barockstol 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, barock, 1700-tal, troligen Sydeuropa, betsat trä, sits klädd med läder, sitthöjd ca 53 cm

Slitage, orangrepp, mindre skador överensstämmande med ålder

549510

2018-06-03