Bordslampa 1920/30-tal

Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, med figurin, 1920/30-tal, alabaster, höjd ca 92 cm

Lagning, avslag, nagg

549511

2018-06-02