Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSKRONA, stor modell, 1900-tal, järn och prismor, höjd ca 100, diameter 120 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

549513

2018-06-03