Peter Apelgren oljemålning

Peter Apelgren oljemålning
Peter Apelgren oljemålning
Peter Apelgren oljemålning
Peter Apelgren oljemålning
Peter Apelgren oljemålning
Peter Apelgren oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER APELGREN (född 1959): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, 33x41 cm

549523

2018-06-02