Roland Svensson
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst i Röders skärgård", signerad roland S.,168/350, färglitografi, ca 27x22,5 cm
Läs mer
549526
2018-08-19