Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst i Röders skärgård", signerad roland S.,168/350, färglitografi, ca 27x22,5 cm

Läs mer

549526

2018-08-19