Soffgrupp Jugend
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CE JONSSON, soffgrupp, 7 delar, Jugend, Stockholm, mahogny med bladrik, skuren dekor, bestående av 1 soffa, 1 bord, 2 karmstolar samt 3 stolar, klädda i gult tyg, delvis etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm, soffans längd ca 129 cm, bordets diameter ca 85 cm
Tyget är ganska slitet och banden är lös ställvis, krackelering på bordet, ställvis repor och torrsprickor, bruksslitage
549536
2018-06-02