Soffgrupp Jugend

Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend
Soffgrupp Jugend

Klubbat för:

9 200 SEK

6 000 SEK

CE JONSSON, soffgrupp, 7 delar, Jugend, Stockholm, mahogny med bladrik, skuren dekor, bestående av 1 soffa, 1 bord, 2 karmstolar samt 3 stolar, klädda i gult tyg, delvis etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm, soffans längd ca 129 cm, bordets diameter ca 85 cm

Tyget är ganska slitet och banden är lös ställvis, krackelering på bordet, ställvis repor och torrsprickor, bruksslitage

549536

2018-06-02