30 båtmodeller 18 fyrar

30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar
30 båtmodeller 18 fyrar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÅTMODELLER, ca 30 st, och MODELLFYRAR, 18 st, 1900-talets andra hälft, längsta längd 23 cm

Smärre slitage och skador

549540

2018-06-02