Roland Svensson Svenska Högarna

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad Roland S, 199/200, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm,

Läs mer

549543

2018-08-19