Roland Svensson Möja
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möjavinter", signerad och numrerad roland S.,15/225, färglitografi, bildmått ca 28x36 cm,
Läs mer
549546
2018-08-19