Roland Svensson Möja

Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möjavinter", signerad och numrerad roland S.,15/225, färglitografi, bildmått ca 28x36 cm,

Läs mer

549546

2018-08-19