Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGBOMS, golvlampa, modell "G018/G025", 1970-/80-tal, mässing, höjd ca 117 cm exklusive skärm av senare datum
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärm med smuts
549549
2018-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här