Roland Svensson Möja
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm,
Läs mer
549557
2018-08-19