Roland Svensson Möja

Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm,

Läs mer

549557

2018-08-19