Roland Svensson Den gamla Ångbåten

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", 1978, signerad roland S, färglitografi, pt, bildmått ca 37x30 cm,

Läs mer

549562

2018-08-19