Roland Svensson Den gamla Ångbåten
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", 1978, signerad roland S, färglitografi, pt, bildmått ca 37x30 cm,
Läs mer
549562
2018-08-19