Roland Svensson "Segel och sommar"

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 347/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm,

Läs mer

549566

2018-08-19