Roland Svensson "Segel och sommar"
2018-08-19
549566
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 347/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm,
Läs mer