Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 136/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm,

Läs mer

549567

2018-08-19