Roland Svensson Husarö

Roland Svensson Husarö
Roland Svensson Husarö

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, L/L, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm,

Läs mer

549571

2018-08-19