Roland Svensson Husarö
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, L/L, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm,
Läs mer
549571
2018-08-19