Roland Svensson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Möte på isen, signerad roland S, 21/30, färglitografi, bildmått ca 17x32 cm,
Läs mer
549577
2018-08-19