Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Möte på isen, signerad roland S, 21/30, färglitografi, bildmått ca 17x32 cm,

Läs mer

549577

2018-08-19