Roland Svensson Sommarbåten - Västan

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan - Sommarbåten", signerad och numrerad roland S., 6/310, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm,

Läs mer

549583

2018-08-19