Roland Svensson Sommarbåten - Västan
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan - Sommarbåten", signerad och numrerad roland S., 6/310, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm,
Läs mer
549583
2018-08-19