Roland Svensson Sommarbåten - Västan
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan - Sommarbåten", signerad och numrerad roland S., 6/310, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm,
Läs mer
Kuntoraportti
549583
Päivämäärä:
2018-08-19