Roland Svensson Sommarbris
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", 1982, signerad roland S, p.t, färglitografi, bildmått ca 28x39 cm,
Läs mer
Med dedikation
549589
2018-08-19