Roland Svensson Sommarbris

Roland Svensson Sommarbris
Roland Svensson Sommarbris

Såld för:

42 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", 1982, signerad roland S, p.t, färglitografi, bildmått ca 28x39 cm,

Läs mer

Med dedikation

549589

2018-08-19