Oscar Edv Ekelunds sideboard

Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard
Oscar Edv Ekelunds sideboard

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

OSCAR EDV EKELUNDS SNICKERIFABRIK, sideboard, Gustaviansk stil, ca 1950-/1960-tal, vitmålad med bronserade detaljer, invändigt med hyll- och lådinredning, brickmärkt, höjd ca 112, 165x45 cm

Senare målning på baksidan, bruksslitage

549595

2018-06-02